30-річчя Брусилівського району

15 Червня, 2020 р., 17:22
Морозівська ЗОШ I-III ст.
10 Червня, 2020 р., 17:21
Сьогодні годинник життя відраховує 34 роки від дня Чорнобильської катастрофи, яка чорною плямою лягла на всю нашу планету. Минають роки, та біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсиса. Наслідки Чорнобиля ще довго відчуватимуть і сучасники, й прийдешні покоління. Історія Брусилівского району, як і всієї Житомирщини, нерозривно пов'язана з аварією на ЧАЕС.
10 Червня, 2020 р., 17:12
Брусилівський район — адміністративно-територіальна одиниця на південному сході у Житомирській області. Наймолодший за часом створення і найменший за площею район. Його територія охоплює 0,6 тис. км². Адміністративним центром району є селище міського типу Брусилів. В адміністративному відношенні район складається з 1 селищної об'єднаної територіальної громади та 1 сільської ради, які включають окрім смт ще 36 сіл.