"Брусилівське бюро правової допомоги" Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

17 Вересня, 2020 р., 11:35
Значення державної реєстрації шлюбу полягає у забезпеченні стабільності відносин між подружжям, охорони їх прав та інтересів, інтересів їх дітей, а також держави та суспільства. Державна реєстрація шлюбу засвідчується Свідоцтвом про шлюб.
10 Вересня, 2020 р., 13:28
Згідно статті 98 Земельного кодексу України право земельного сервітуту - це право власника або землекористувача земельної ділянки або іншої заінтересованої особи на обмежене платне або безоплатне користування чужою земельною ділянкою. Важливо,  що встановлення земельного сервітуту не веде до позбавлення власника земельної ділянки, щодо якої він встановлений, прав володіння, користування і розпорядження ділянкою. Також, земельний сервітут здійснюється способом, найменш обтяжливим для власника земельної ділянки, щодо якої він встановлений.            Земельний сервітут може складатися в праві проходу або проїзду через ділянку, праві прокладання та експлуатації ліній електропередач, водопроводу, забору води з водойми, розташованої на сусідній ділянці, прогону худоби і т. д. і.т.п.             Важливою ознакою сервітуту є те, що він не підлягає відчуженню (не може виступати об’єктом купівлі-продажу, дарування, міни і т. п.) і, в той же час, зберігає свою дію в разі переходу права власності на ділянку, щодо якої сервітут встановлено, до іншої особи.              Сервітут може бути встановлений договором, законом, заповітом або рішенням суду. Він може належати власникові (володільцеві) сусідньої земельної ділянки, а також іншій конкретно визначеній особі (особистий сервітут).
07 Серпня, 2020 р., 10:23
До відділу «Брусилівське бюро правової допомоги» звернулася громадянка  Сидоренко Надія ( прізвище змінено ) щодо порядку внесення до свідоцтва про народження батька дитини. В рамках заходів проекту «Я маю право!»  надано роз»яснення фахівцем відділу.
24 Липня, 2020 р., 09:22
До відділу «Брусилівське бюро правової допомоги» звернулася громадянин Власенко Микола ( прізвище змінено ) щодо особистої приватної власності подружжя порядку. В рамках заходів проекту «Я маю право!»  надано роз»яснення фахівцем відділу.
15 Липня, 2020 р., 13:47
З 1 січня цього року викривачі корупції отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу. Розширення кола суб’єктів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу передбачено Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» від 17 жовтня 2019 року  № 198-IX, який набрав чинності з 1 січня 2020 року.
08 Липня, 2020 р., 16:42
Стаття 158 Земельного кодексу України надає вичерпний перелік органів, що вирішують земельні спори, зокрема:
06 Липня, 2020 р., 09:19
Відповідно до статті 121 Земельного кодексу України, кожен громадянин України має право на безоплатну передачу земельних ділянок із земель державної або комунальної власності.
11 Червня, 2020 р., 14:09
До відділу «Брусилівське бюро правової допомоги» звернулася громадянка Іллєнко Надія ( прізвище змінено ) щодо порядку збільшення розміру аліментів на утримання дитини. В рамках заходів проекту «Я маю право!»  надано роз'яснення фахівцем відділу.
04 Червня, 2020 р., 11:46
Щоб змінити цільове призначення Вашої земельної ділянки, Вам необхідно здійснити наступні дії:
28 Травня, 2020 р., 17:38
До Брусилівського бюро правової допомоги звернувся Валерій Дмитренко (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Чоловіка цікавило питання, які існують шляхи усунення перешкод у спілкуванні з дитиною. Правову консультацію надав фахівець Брусилівського бюро правової допомоги Ободзінський Ю.А.