"Брусилівське бюро правової допомоги" Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

06 Липня, 2020 р., 09:19
Відповідно до статті 121 Земельного кодексу України, кожен громадянин України має право на безоплатну передачу земельних ділянок із земель державної або комунальної власності.
11 Червня, 2020 р., 14:09
До відділу «Брусилівське бюро правової допомоги» звернулася громадянка Іллєнко Надія ( прізвище змінено ) щодо порядку збільшення розміру аліментів на утримання дитини. В рамках заходів проекту «Я маю право!»  надано роз'яснення фахівцем відділу.
04 Червня, 2020 р., 11:46
Щоб змінити цільове призначення Вашої земельної ділянки, Вам необхідно здійснити наступні дії:
28 Травня, 2020 р., 17:38
До Брусилівського бюро правової допомоги звернувся Валерій Дмитренко (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Чоловіка цікавило питання, які існують шляхи усунення перешкод у спілкуванні з дитиною. Правову консультацію надав фахівець Брусилівського бюро правової допомоги Ободзінський Ю.А.
19 Травня, 2020 р., 11:24
Договір оренди землі припиняється в разі:
19 Травня, 2020 р., 11:23
Відповідно до Земельного кодексу України  зміст добросусідства  полягає в тому, що власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей (затінення, задимлення, неприємні запахи, шумове забруднення тощо).
06 Травня, 2020 р., 09:19
З 23 квітня по 5 червня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». Учасники – діти віком до 18 років. Взяти участь у конкурсі, подивитися дитячі роботи та проголосувати за малюнок, що найбільше сподобався, можна на офіційному сайті конкурсу http://art-konkurs.legalaid.gov.ua.
06 Травня, 2020 р., 09:15
Оголошено відбір серед адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, для навчання та подальшої участі у пілотному проєкті “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину”.
22 Квітня, 2020 р., 15:15
До Брусилівського бюро правової допомоги звернувся громадянин Петро Іванченко (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, – прим. автора). Чоловіка цікавило, що таке спадковий договір та як його оформити?
23 Березня, 2020 р., 16:03
У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину відділ «Брусилівське бюро правової допомоги» Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно.