Для учасників АТО

11 Вересня, 2020 р., 10:33
Рішенням  сесії  обласної  ради  від 18.12.2019 р. № 1725 була  затверджена Програма соціальної підтримки учасників АТО/ООС,  членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених  осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення  АТО/ООС на територію Житомирської області у 2020 році.
10 Вересня, 2020 р., 10:17
Послуги із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях можна отримати на базі санаторно-курортного закладу ТОВ «Золота Нива» та санаторію «Орізонт» дочірнього підприємства «Південь-Курорт-Сервіс», що знаходяться в смт.Сергіївка Одеської області.
17 Липня, 2020 р., 11:10
Під час пресконференції, що відбулася 16 липня 2020 року, Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко запевнив, що Держгеокадастр виконає свої зобов’язання по забезпеченню учасників АТО землею.
24 Лютого, 2020 р., 16:08
Відповідно до Закону України „Про внесення зміни до статті 4 Закону України „Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” учасникам, які постраждали внаслідок АТО, держава гарантує право на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації незалежно від встановлення їм інвалідності.
19 Лютого, 2020 р., 17:18
Організація забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань” здійснюється в межах бюджетних видатків за бюджетною програмою „Санаторно-курортне лікування ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про жертви нацистських переслідувань” та інвалідів”.

10 Лютого, 2020 р., 08:49
Для проходження психологічної реабілітації учасник Революції Гідності, АТО/ООС або його законний представник звертається до управлінні праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються:

10 Лютого, 2020 р., 08:45
Урядом ухвалено Порядок  забезпечення  постраждалих учасників антитерористичної  операції санаторно-курортним лікуванням (постанова Кабінету Міністрів України від 31.05.2015   № 200).
23 Січня, 2020 р., 08:41
Учасники антитерористичної операції, особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалі учасники Революції Гідності можуть за рахунок бюджетних коштів пройти професійно-технічне навчання на курсах водіїв транспортних засобів та на курсах поглибленого вивчення іноземних мов, зварювальників, токарів, слюсарів, масажистів, перукарів, кухарів, бухгалтерів, операторів комп’ютерного набору,   інших  професій  і  спеціальностей  з  терміном навчання до  12 місяців на базі професійно технічних закладів області.