Для учасників АТО

24 Лютого, 2020 р., 16:08
19 Лютого, 2020 р., 17:18
Організація забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань” здійснюється в межах бюджетних видатків за бюджетною програмою „Санаторно-курортне лікування ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про жертви нацистських переслідувань” та інвалідів”.

10 Лютого, 2020 р., 08:49
Для проходження психологічної реабілітації учасник Революції Гідності, АТО/ООС або його законний представник звертається до управлінні праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються:

10 Лютого, 2020 р., 08:45
Урядом ухвалено Порядок  забезпечення  постраждалих учасників антитерористичної  операції санаторно-курортним лікуванням (постанова Кабінету Міністрів України від 31.05.2015   № 200).
23 Січня, 2020 р., 08:41
Учасники антитерористичної операції, особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалі учасники Революції Гідності можуть за рахунок бюджетних коштів пройти професійно-технічне навчання на курсах водіїв транспортних засобів та на курсах поглибленого вивчення іноземних мов, зварювальників, токарів, слюсарів, масажистів, перукарів, кухарів, бухгалтерів, операторів комп’ютерного набору,   інших  професій  і  спеціальностей  з  терміном навчання до  12 місяців на базі професійно технічних закладів області.
03 Грудня, 2019 р., 08:37
3 грудня 2019 року розпочався прийом заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян – учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб.

11 Листопада, 2019 р., 08:36
Управління праці та  соціального захисту населення Брусилівської РДА інформує, що Відповідно до Закону України „Про внесення зміни до статті 4 Закону України „Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” учасникам, які постраждали внаслідок АТО, держава гарантує право на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації незалежно від встановлення їм інвалідності.

29 Жовтня, 2019 р., 05:14
Пункт 12 ч.1 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» передбачає надання учасникам бойових дій додаткової відпустки зі збереженням заробітної плати строком 14 календарних днів на рік. Також статтею 16-2 Закону України «Про вiдпустки» передбачено право УБД, iнвалiдiв вiйни, статус яких визначений Законом України «Про статус ветеранiв вiйни, гарантiї їх соціального захисту», на отримання додаткової вiдпустки iз збереженням заробiтної плати тривалiстю 14 календарних днiв на рiк.

15 Жовтня, 2019 р., 08:34
Запрошуємо військових, їх родини, вихованці військових навчальних закладів в музей «Радомисль» на безкоштовну екскурсію з аудіо гідами.