02 Липня, 2020 р., 11:06
10 Квітня, 2020 р., 16:08
З метою забезпечення безумовного виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу  Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» в районі проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію. У зв’язку зі зміною структури апарату райдержадміністрації прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.12.2018 № 325 «Про визначення відповідального за опрацювання та організацію розгляду запитів щодо надання публічної інформації». Даним розпорядженням відповідального за вказаний напрямок роботи визначено відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації.