ДСНС інформує

Шановні громадяни, з метою недопущення корупційної складової з боку працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та своєчасного реагування на зловживання владою посадовими особами ДСНС.

Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб та працівників Управління ДСНС України у Житомирській області, Ви можете повідомити письмово за адресою: 10008, м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера 33, звернутися електронним листом на адресу sbu@zt.dsns.gov.ua, за телефоном +38(0412) 48-03-47, набрати номер «телефон довіри»  ДСНС України +38(044) 289-12-41 та відправити електронний лист на адресу terminova_upk@dsns.gov.ua

Також повідомляємо, що на офіційному веб-порталі Державної служби України з надзвичайних ситуацій у розділі «Звернення громадян» функціонує рубрика «інтернет-приймальня», за допомогою якої, Ви маєте можливість звернутися до Державної служби України з надзвичайних ситуацій, дана рубрика доступна ф на веб-сайті Управління ДСНС України у Житомирській області у відповідному розділі.

28 Лютого, 2020 р., 17:22
В умовах нетипово теплої і посушливої для української зими погоди, рятувальники звертають увагу громадян на невтішну статистику, яка спостерігається із пожежами на відкритих територіях. Так, станом на 27 лютого 2020 року, кількість загорянь сухої рослинності, чагарників, тощо становить вже 3 тис. 598 випадків на території України, що майже вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року.
12 Лютого, 2020 р., 16:52
11 лютого фахівці ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців приватного житлового сектору смт Брусилів. Рятувальники завітали до сімей, де виховуються неповнолітні діти, до одиноких людей похилого віку, а також до родин, які опалюють власні оселі за допомогою печей. Під час візиту до помешкань фахівці вказували селянам на наявність тріщин у грубах, засміченість димарів, небезпеку сушіння речей над печами, а в деяких оселях і на відсутність металевого листа біля топкового отвору.
03 Лютого, 2020 р., 16:51
Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приборів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій.
14 Січня, 2020 р., 16:50
14 січня група піротехнічних робіт Управління ДСНС у Житомирській області знищила 40 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені поблизу с. Високе Брусилівського району.
14 Січня, 2020 р., 16:48
19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят – Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду. Щорічно рятувальники району забезпечують безпеку цих заходів. Для цього чітко визначаються місця для купання, обстежуються дно водоймищ та вживаються додаткові заходи безпеки. Тож, всі охочі зможуть належно вшанувати християнські традиції у спеціально обладнаному для цього місці, без ризику для життя. Пам’ятайте, неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном.

20 Грудня, 2019 р., 16:47
Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб та працівників Управління ДСНС України у Житомирській області, Ви можете повідомити письмово за адресою: 10008, м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера 33, звернутися електронним листом на адресу sbu@zt.dsns.gov.ua, за телефоном +38(0412) 48-03-47, набрати номер «телефон довіри»  ДСНС України +38(044) 289-12-41 та відправити електронний лист на адресу terminova_upk@mns.gov.ua

20 Грудня, 2019 р., 16:45
Наближаються довгоочікувані Новорічні та Різдвяні свята, і вже зовсім недалеко загадкова Новорічна ніч, яка, на жаль, дуже часто приносить не лише радість в оселі жителів, а й смуток. Новорічні свята зазвичай проходять під яскраво оформлені електричними гірляндами ялинки, вибухи петард, хлопавок і конфеті, у сяйві яскравих  ракет, іскор від бенгальських вогнів, милуючи око не тільки дітвори, а й дорослих. Іноді необережне поводження тягне за собою страшні наслідки, які викликанні  використанням різного роду піротехнічних виробів та електричних гірлянд.
09 Грудня, 2019 р., 16:43
Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Оселі прихожан прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій.