ДСНС інформує

20 Грудня, 2019 р., 16:47
Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб та працівників Управління ДСНС України у Житомирській області, Ви можете повідомити письмово за адресою: 10008, м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера 33, звернутися електронним листом на адресу sbu@zt.dsns.gov.ua, за телефоном +38(0412) 48-03-47, набрати номер «телефон довіри»  ДСНС України +38(044) 289-12-41 та відправити електронний лист на адресу terminova_upk@mns.gov.ua

20 Грудня, 2019 р., 16:45
Наближаються довгоочікувані Новорічні та Різдвяні свята, і вже зовсім недалеко загадкова Новорічна ніч, яка, на жаль, дуже часто приносить не лише радість в оселі жителів, а й смуток. Новорічні свята зазвичай проходять під яскраво оформлені електричними гірляндами ялинки, вибухи петард, хлопавок і конфеті, у сяйві яскравих  ракет, іскор від бенгальських вогнів, милуючи око не тільки дітвори, а й дорослих. Іноді необережне поводження тягне за собою страшні наслідки, які викликанні  використанням різного роду піротехнічних виробів та електричних гірлянд.
09 Грудня, 2019 р., 16:43
Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Оселі прихожан прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій.
20 Листопада, 2019 р., 16:10
Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб та працівників Управління ДСНС України у Житомирській області, Ви можете повідомити письмово за адресою: 10008, м. Житомир, вул.Святослава Ріхтера 33, звернутися електронним листом на адресу sbu@zth.mns.gov.ua, за телефоном +38(0412) 48-03-47, набрати номер «телефон довіри»  ДСНС України +38(044) 289-12-41 та відправити електронний лист на адресу terminova_upk@mns.gov.ua
14 Листопада, 2019 р., 16:07
Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приборів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій.