Коростишівське відділення Житомирської ОДПІ

30 Січня, 2020 р., 14:56
4 грудня 2019 року Урядом прийнято постанову №1088 «Деякі питання виплати пенсії окремим категоріям громадян», на виконання якої з 1 січня  2020 року виплата пенсій «військовим» пенсіонерам проводиться в підвищених розмірах.

30 Січня, 2020 р., 14:41
РОЗМІР ПЕНСІЇ ПО ІНВАЛІДНОСТІ

14 Березня, 2019 р., 14:38
На виконання частини 2 ст.42 Закону України Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, з 1 березня поточного року органами Пенсійного фонду України в області проведено перерахунок шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

07 Березня, 2019 р., 14:36
Громадські роботи як одна із соціальних послуг державної служби зайнятості дозволяють реалізувати потреби у виконанні суспільно корисних робіт, вирішити першочергові та перспективні питання соціально-економічного розвитку населених пунктів і територіальних громад, зберігають в незайнятих трудовою діяльністю громадян мотивацію до праці, забезпечують їм заробіток.