Не будь байдужим до біди…

В зв’язку з встановленням в державі надзвичайної ситуації, з метою запобігання занесенню і поширенню на території Брусилівського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  (COVID-19) та підтримки лікувальних закладів району громадська організація «Молодіжний рух «Будь вільний»», яка співпрацює з Брусилівською районною державною адміністрацією на основі Меморандуму від 26.03.2020 року, взяла на себе відповідальність проводити волонтерську діяльність на території району, а саме: забезпечення працівників  медичного персоналу району засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, спеціальним медичним обладнанням, необхідними лікарськими засобами, проведення роз’яснювальної роботи, тощо.

Для проведення контролю за використанням благодійних внесків  громадською організацією створено ревізійну комісію, при бажанні  благодійник може подати представника свого підприємства для включення до членів комісії.

Звітність про використання коштів громадська організація буде висвітлювати на сайті ГО, в районних засобах масової інформації з дублюванням на сайті райдержадміністрації.

Як результат роботи станом на 23 квітня  КНП «Брусилівська лікарня», КНП «Центр ПМСД» отримали благодійну допомогу від:

ТОВ «Брусилів Автодор» на суму 26742 грн. ,

ТОВ «Теплодар-2013» на суму 20648 грн.

ТОВ "НПЦ Сервіс" в сумі 100000 грн.

Фермерське господарство «Старт» на суму 45230грн,

ТОВ "Агрофірма Брусилів» - 5000 грн.,

ФОП «Городецька» - 300 грн.

ЛТВ 26 ТОВ- 10000 грн.,

ТОВ "ФАЙДАЛ УА":

Для медичного персоналу:

- пов'язка захисна багаторазова - 200 шт.,

- спрей антисептик для рук - 10 шт.,

- рукавички разові латексні - 4 уп (400 шт.),

Для працівників поліції:

- пов'язка захисна багаторазова - 50 шт.,

- спрей антисептик для рук - 2 шт.,

- рукавички разові латексні - 1 уп (100 шт.),

Для працівників пожежної служби:

- пов'язка захисна багаторазова - 50 шт.,

- спрей антисептик для рук - 2 шт.,

- рукавички разові латексні - 1 уп (100 шт.),

Велика вдячність всім хто відгукнувся та допоміг нашим медикам.

Але небезпечний карантинний  період ще триває і життя та здоров’я медиків та жителів району в небезпеці, тому просимо всіх не залишатися байдужими до спільної біди.

Прохання при наданні благодійної допомоги вказувати призначення платежу- благодійні внески для боротьби з пандемією.

Будемо вдячні за співпрацю та підтримку і захист жителів району.

Контактна особа: Марченко Олексій Юрійович

Тел.0989633331

Надаємо реквізити:

Отримувач платежу: ГО  «Молодіжний рух «Будь вільний»»

ЄДРПОУ:42553682

Валюта рахунка: UAN

р/р UA843117440000026008055825069

Назва банку: Житомирське РУ АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО:311744