Брусилівська районна державна адміністрація
Житомирська область, Брусилівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

10 Липня, 2020 р., 15:49
Легіонельоз – особливо небезпечне інфекційне захворювання, що протікає з клінікою атипічної пневмонії. Поодинокі випадки і десятки епідемічних спалахів щорічно виявляються в різних країнах світу.
09 Липня, 2020 р., 14:15
8 липня 2020 року спільними зусиллями Брусилівської райдержадміністрації, Брусилівської селищної ради, громадської організації «Молодіжний рух «Будь Вільний» за сприяння Альянсу «Україна без сиріт» та релігійної громади «Світло Євангелії» було відвідано 10 сімей району, в які повернулися діти з інтернатних закладів.
09 Липня, 2020 р., 11:45
З метою підвищення рівня обізнаності фахівців структурних підрозділів, відповідальних за здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, у тому числі фахівців, що забезпечують роботу діючих мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або  насильства за ознакою статі, Мінсоцполітикиспільно з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоровя » 08 липня 2020  було проведено спільний вебінар на тему: «Алгоритм діяльності мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та  насильства за ознакою статі».
08 Липня, 2020 р., 15:36
Цього року у рамках національної програми «Велике будівництво», яку ініціював Президент України Володимир Зеленський, у Житомирській області будують/реконструюють 6 спортивних об’єктів. Так, до цього переліку входить і реконструкція стадіону у м. Чуднові.
08 Липня, 2020 р., 15:32
10 червня на посаду Голови Держгеокадастру був призначений Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко. Після відкриття ринку землі відомство буде ключовим для подальшої реалізації земельної реформи. Про існуючі земельні схеми та плани боротьби з ними, про зміни, які чекають на Держгеокадастр, підготовку до відкриття ринку землі та амбітні плани із передачі земель державної власності у розпорядження місцевим громадам, а також технологічну революцію Державного земельного кадастру – говоримо в інтерв’ю з Романом Лещенком.  
06 Липня, 2020 р., 14:40
Укус змії може мати дуже серйозні наслідки, тому що отрута швидко вражає життєво важливі системи організму людини - серцево-судинну, кровотворну, нервову.
06 Липня, 2020 р., 09:04
Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації вкотре нагадує, що відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Брусилівського району буде проводитись в Аптеці № 13 (ТОВ «Нова Надія») за адресою: смт. Брусилів, вул. Митрополита Іларіона, 31.  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування