Сьогодні відбулись збори аграріїв та утримувачів бджіл.

Дата: 13.02.2020 08:54

На засіданні був присутній голова адміністрації Віктор Кондратюк.

Розмова велась про недопущення отруєнь бджіл під час використання пестицидів аграріями.

Начальник РУ ГУ Держпродспоживслужби наголосив бджолярам про необхідність паспортизації пасік.

Під час зустрічі утримувачі пасік піднімали питання, які їх хвилюють.

Віктор Кондратюк наголосив, що аграрії повинні дотримуватись Закону та норм щодо обробітку земель. Також, що вони повинні повідомляти бджолярів про дату та час обробітку земель.

Представник від ТОВ «АСТ» запевнив учасників зібрання, що їхнє товариство буде діяти згідно  вимог та в обов’язковому порядку буде попереджувати в.о. старост сіл та голову Спілки бджолярів про використання речовин, шкідливих для бджіл, а також розміщувати попередження в ЗМІ.

Учасники наради домовились про майбутню співпрацю