Кіріллов Даніл Олександрович

Дата: 02.07.2015 11:17

Кіріллов Даніл  народився  12 серпня 1990 року в с. Чархін Постдаргомського району Самаркандської області Узбекистану. Пізніше його родина переїхала до села Долинівка Брусилівського району. У селі Даніла знали як допитливого і чуйного хлопчину, який на вулиці і в школі був зразком для дітей. Хороший спортсмен, активний учасник художньої самодіяльності, доброзичливий та відповідальний.

Все, за що брався Даніл, виконував від душі. Після нього переробляти не доводилося. Під час навчання в Житомирському сільськогосподарському технікумі одержав професії водія та механізатора широкого профілю. А відтак на канікулах підробляв у ТОВ «Долинівському», намагаючись заробити копійку, аби допомогти батькам та трьом молодшим братам.

Потім служив у військах Президентського полку у Києві. Батьки неодноразово отримували відзнаки від командирів за добросовісне виконання військових обов’язків. Відслуживши, Даніл працював водієм у Водотиївському приватному підприємстві «Україна».

У селі Водотиї він зустрів і покохав свою майбутню дружину Юлію. У 2013 році вони одружилися. Але не судилося їм прожити разом, ростити дітей, бавити онуків.

Загинув Даніл Кіріллов 11 серпня 2014 року, виконуючи свій військовий обов’язок в зоні проведення АТО, під час боїв в с. Степанівка Донецької області. Похоронений Кіріллов Даніл Олександровичв селі Долинівка.

«Війна чомусь забирає найкращих синів своєї Батьківщини, – ділиться думками молода вдова , дружина Даніла Юлія. – Про таких як ти, коханий, пишуть пісні, таких шанують, як героїв у кожній родині і гордо називають цвітом нації.»