4 жовтня відзначається День скорботи за загиблими мешканцями Брусилівської селищної ради, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Дата: 04.10.2019 15:55

Мітинг з нагоди Дня скорботи проводився біля пам’ятника синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність України.

Керівники району та селища, жителі району у цей день згадували про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані ворогом.

Священнослужителі провели панахиду за загиблими героями та за мир на Україні.

Тепер наш святий обов’язок – передавати молодому поколінню ту пам’ять про страждання народу і його героїзм в часи страшного лихоліття, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя виборов мир на нашій землі.

Вічна пам’ять полеглим на полі бою,
Честь і слава – живим героям!