14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника України.

Дата: 15.10.2019 15:57

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.
14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника України.

З цієї нагоди сьогодні в селищі Брусилів відбулись урочистості.

На урочистому святі були присутні воїни різних поколінь: ветерани Другої світової війни, учасники АТО, воїни-афганці, військовослужбовці, керівництво району та селища, учнівська молодь, громадськість, жителі району та селища.

Привітали захисників зі святом голова громадської організації «Атошник Брусилівщини» Андрій Ненюк, голова районної організації ветеранів війни і праці Микола Гаєвський, голова районної спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів Віктор Кучеренко, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Ненюк та голова Брусилівської селищної ради Володимир Габенець, які вкотре подякували нашим захисникам за їхню мужність та героїзм, які вони проявляють захищаючи незалежність та цілісність нашої держави.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам´ять усіх загиблих у війні на сході України.

Кожен народ оспівує свою землю, захищає і славить свою країну. Цього дня зі сцени звучало чимало пісень про мужність, відвагу та любов до рідної України.

Мільйони українців віддали своє життя за власну націю, за народ та державу. Захисники нашої держави і сьогодні на лінії вогню віддають душу і тіло на вівтар свободи своєї країни.

Тож бажаємо вам, наші захисники, міцного здоров'я, благополуччя, мирного неба, хай над вами завжди сіяє ясне сонце.