Брусилівський район: піротехніки ДСНС знищили 40 боєприпасів часів минулих війн

Дата: 14.01.2020 16:50

14 січня група піротехнічних робіт Управління ДСНС у Житомирській області знищила 40 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені поблизу с. Високе Брусилівського району.

З’ясувалось, що на знахідки натрапили місцеві шукачі металу під час обстеження території поля. Про це вони повідомили за номером «101». Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідки як 40 мінометних мін калібром 120 мм часів минулих війн.

Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.