Навчальні збори територіальної оборони, яку формує Житомирський обласний військовий комісаріат, будуть проведені з 19 по 28 вересня 2019 року.

Дата: 09.02.2019 22:06

Впродовж десяти днів учасники зборів пройдуть усі етапи військової підготовки, покращать свої знання та навички з тактичної, спеціальної, вогневої та інженерної підготовки.

Усіх військовозобов’язаних, які залучені до проведення навчальних зборів забезпечили речами, їжею та усім необхідним.

За кожним військовозобов’язаним, який призивається на навчальні збори, зберігається середня зарплатня за місцем роботи та робоче місце, безробітним виплачується передбачена виплата всіх грошових компенсацій.