Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького черговий раз відкрила двері для усіх тих, хто хотів ознайомитися зі специфікою навчання у прикордонному відомстві.

Дата: 11.11.2019 22:16

Відвідувачам нашого закладу було продемонстровано презентаційні фільми про Державну прикордонну службу України та Національну академію, а також слайд-презентацію, що розкривала основні напрями діяльності академії.

Весь захід безперебійно транслювався online на офіційному сайті НАДПСУ.

Гості академії дізналися про сучасну матеріально-технічну базу та соціально-побутову інфраструктуру нашого закладу, його науково-педагогічний потенціал та переваги під час навчання в академії. Зокрема, гості закладу ознайомилися із місцями проживання та побутом наших курсантів, на обладнаному майданчику академії – оглянули виставку спеціальної й військової техніки, сучасні прилади зв’язку, спостереження та новітнім озброєнням.

Незабутнє враження на хлопців та дівчат склали показові виступи курсантів щодо елементів затримання порушника державного кордону. Також кінологи академії зі своїми чотирилапми улюбленцями продемонстрували театралізовані виступи, які не залишили присутніх байдужими.

Залишаючи стіни прикордонного відомства, юнаки та дівчата не приховували свого задоволення від заходу, а також бажання у недалекому майбутньому вступити до лав Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.