На Житомирщині 135 учасників бойових дій вже скористалися можливістю оздоровитися безкоштовно

Дата: 29.07.2019 08:27

35 учасників бойових дій Житомирщини вже скористалися можливістю самостійно обрати заклад та безкоштовно пройти оздоровлення.

Про це повідомляє департамент праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації.

З початку 2019 року 85 учасників АТО вже оздоровилися, на сьогодні ще 50 перебувають у санаторіях.

Крім того, 8 учасників АТО вже також уклали договори з оздоровчими закладами і найближчим часом поїдуть на відпочинок та оздоровлення.

Нагадуємо, учасники бойових дій можуть безкоштовно пройти санаторно-курортне лікування, при цьому самостійно обравши заклад для оздоровлення.

Обмежень при виборі санаторію немає. Єдине – заклад повинен мати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та присвоєння вищої або першої акредитаційної категорії, а також надавати послуги відповідно до медичних рекомендацій.

В путівку має бути включене проживання, триразове харчування, лікувально-діагностичні процедури. Перелік послуг може різнитися залежно від санаторію.

Термін перебування в санаторії складає 18-21 день.

Як отримати путівку?

Для одержання путівки потрібно перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

Для цього необхідно подати заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію посвідчення УБД або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань в районах проведення АТО.

Обрати санаторій відповідно до медичних показників.

Орган соціального захисту перевірить заклад на відповідність встановленим вимогам та укладає тристоронній договір. Після проходження учасником бойових дій санаторно-курортного лікування, орган соціального захисту перерахує кошти санаторію за оздоровлення.

Безкоштовно пройти санаторно-курортне лікування учасники АТО/ООС можуть один раз на рік.

За довідками щодо оздоровлення можна звернутися за тел. (0412) 47-47-61 або до органів соціального захисту за місцем реєстрації/проживання.

Орієнтовний перелік закладів, де можна оздоровитися, дивіться ТУТ.