Запрошуємо військових, їх родини, вихованці військових навчальних закладів в музей «Радомисль» на безкоштовну екскурсію з аудіо гідами.

Дата: 15.10.2019 08:34

Екскурсії будуть проводитись з аудіогідами по єдиному в світі музею українських домашніх ікон та Замку «Радомисль». Тут знаходяться унікальні ікони, що сотню років тому були в українських домівках, а також предмети старожитностей, зібрані з різних куточків України.

Під час туру з аудіогідом кожен відвідувач зможе самостійно рухатись за допомогою карти, прослуховуючи при цьому інформацію про локції та об’єкти за допомогою аудіогіда.

Проект реалізований за підтримки Українського Культурного Фонду.

Записатися на екскурсію можна за тел. 0688670250, або radozamok.museum@gmail.com