Кабмін роз’яснює платіжки на послуги теплопостачання. ІНФОГРАФІКА

Дата: 14.02.2020 08:52

Кабінетом Міністрів України розроблено ІНФОГРАФІКУ, що роз’яснює:

! яким чином Уряд створив умови для зниження ціни місцевими теплопостачальниками;

! на скільки зменшено розмір плати за теплоенергію та комунальні послуги;

! від чого залежить сума в платіжці та інше.

Нагадаємо, що 24 грудня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу».

Ця постанова надає можливість теплопостачальним організаціям здійснювати перерахунок розміру плати для споживачів теплової енергії та комунальних послуг у зв’язку із зниженням для них ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019/20 рр., починаючи із нарахувань за грудень 2019 року.