До уваги випускників шкіл!!!

Дата: 11.11.2019 13:47

Брусилівським відділенням поліції проводиться прийом заяв бажаючих навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області проводить набір кандидатів, яким станом на 31 грудня 2020 року виповниться 17 років, які мають повну загальну середню освіту, для направлення на навчання до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (далі – ВНЗ МВС України), для отримання вищої освіти на денній формі навчання за державним замовленням, а саме:

• Національна академія внутрішніх справ (м. Київ);
  • Харківський національний університет внутрішніх справ;
  • Львівський державний університет внутрішніх справ;
  • Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;
  • Одеський державний університет внутрішніх справ;
  • Донецький юридичний інститут МВС України (дислокується в м. Кривий Ріг).

Після закінчення навчання випускники ВНЗ МВС України проходять службу в органах та підрозділах Національній поліції України згідно набутої випускником кваліфікації, спеціальності та спеціалізації (підрозділи досудового розслідування, превентивної діяльності, кримінальної поліції, психологія та інші).

Для оформлення документів для направлення на навчання за державним замовленням до ВНЗ МВС України необхідно особисто звернутися до Брусилівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області.

Більш детальну інформацію про кожний ВНЗ МВС України можна отримати на офіційних сайтах вищевказаних навчальних закладів.