Працівниками Брусилівського відділення поліції були встановлені особи, які пошкодили надмогильні гранітні огорожі та памятники

Дата: 21.01.2020 13:58

18.01.2020 року до чергової частини Брусилівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшли заяви від жителів району про те, що невідома особа, на місцевому кладовищі в смт. Брусилів, пошкодила огорожі могил та памятники їх родичів.

В ході оперативно – розшукових заходів працівниками Брусилівського відділення поліції було встановлено, що на місцевому кладовищі по вул. Шевченка, смт. Брусилів, малолітні особи, жителі смт. Брусилів які пояснили, що бавилися на кладовищі і заради розваги  пошкодили огорожі та памятники.

На даний час по даному факту проводиться перевірка.