Нарада управління освіти і науки облдержадміністрації

Дата: 17.02.2020 14:12

13 лютого 2020 року, в приміщенні Житомирської облдержадміністрації, відбулась нарада управління освіти і науки облдержадміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації Віри Рогової та начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Лариси Шевчук.

Від Брусилівського району участь в нараді взяли начальник відділу освіти, культури, охорони здоровя, сімї, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Ариштович та начальник відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради Микола Ілліч.

Пріоритетним завданням для освітян стоїть створення ефективної мережі закладів дошкільної і загальної середньої освіти. З цією метою наразі триває робота по розробленню плану заходів щодо виконання стратегічних цілей Освіта-2020. Серед основних завдань – ліквідація черговості в дошкільних закладах, створення освітнього простору, професійний розвиток вчителя, якісне харчування, діджиталізація (цифрова школа, дистанційне навчання, електронні бібліотеки, електронні кабінети для батьків, електронний документообіг тощо).