Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» Ви можете звернутися до Брусилівської районної державної адміністрації у такий спосіб:

Дата: 17.02.2020 15:20

• надіслати письмове звернення поштою на адресу: 12601, смт. Брусилів, вул.Небесної Сотні, 2;

• надати звернення до відділу організаційної роботи, контролю та інформаційної діяльності апарату Брусилівської райдержадміністрації особисто або через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства за адресою: смт. Брусилів, вул.Небесної Сотні, 2 (2 поверх).

Години роботи відділу:

понеділок - четвер - з 8:45 до 18:00,

п’ятниця - з 8:45 до 16:45

• викласти звернення усно та письмово на особистому прийомі у керівництва райдержадміністрації відповідно до графіку особистого прийому

ГРАФІК особистого прийому громадян посадовими особами райдержадміністрації

• надіслати звернення  на електронну пошту: rda@brusrda.zht.gov.ua