15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 17.02.2020 17:47

Голова адміністрації Віктор Кондратюк 15 лютого побував в селі Соловіївка на відкритті турніру з волейболу, приуроченому пам'яті героя-афганця Віктора Тимошенка.

Урочисту частину розпочав в.о. старости села Соловіївки Сергій Кияниця та продовжили запрошені голова адміністрації Віктор Кондратюк, селищний голова Володимир Габенець, голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Віктор Кучеренко, які висловили вдячність матері за сина, і зауважили що проведення таких змагань є прикладом поваги та шани до учасників бойових дій на теритоії інших держав.

Після урочистого відкриття волейбольного турніру бойові побратими з керівниками району та селища  поклали квіти до могили Віктора Тимошенка.

Довідково. Тимошенко Віктор Григорович - рядовий, наводчик-оператор БМП, загинув в районі Калафгану при відторгненні нападу на колону.

Низько йому вклоняємось.