САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ ВЕТЕРАНІВ  ВІЙНИ  ТА ВИПЛАТА КОМПЕНСАЦІЇ ЗА НЕОТРИМАНУ САНАТОРНО-КУРОРТНУ ПУТІВКУ.

Дата: 19.02.2020 17:18

Організація забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань” здійснюється в межах бюджетних видатків за бюджетною програмою „Санаторно-курортне лікування ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про жертви нацистських переслідувань” та інвалідів”.

З метою підтримки здоров’я ветеранів війни та осіб з інвалідністю у сфері управління Мінсоцполітики діє 4 санаторії, а  саме: „Перемога” м. Київ, „Батьківщина” м. Трускавець, „Слава” м. Миргород, „Салют” м. Одеса, в яких щороку проходять санаторно-курортне лікування майже 17 тисяч ветеранів війни та осіб з інвалідністю.

Термін проходження санаторно-курортного лікування у вищевказаних закладах становить 21 день.

Перелік документів, необхідних для надання (отримання) послуги

1. Заява, яка подається за зареєстрованим місцем проживання особи, а особи, які є громадянами України, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції – за фактичним місцем проживання.

2. Медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о.

3. Посвідчення особи, що підтверджує належність до даної категорії осіб, які мають право на пільги визначені Законами України "Про статус   ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань".

4. Паспорт громадянина України..

Вимоги до строку надання послуги :

- інваліди війни та інваліди, зазначені у статті 6-2 Закону України "Про жертви  нацистських переслідувань" – позачергово щороку ;

- інваліди війни з числа осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією – першочергово з числа поза черговиків щороку ;

- учасники бойових дій та особи, зазначені у статті 6-1  Закону України "Про жертви  нацистських переслідувань" – щороку  ;

- учасники бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією, яким виповнилось 85 років і більше – позачергово щороку;

- учасники війни та особи на яких поширюється дія  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та особи, зазначені у статтях 6-3 і 6-4 Закону України  "Про жертви нацистських переслідувань" – один раз на два роки.

Особи з інвалідністю внаслідок війни та особи з інвалідністю, які зазначені в  ст. 6-2 Закону України „Про жертви нацистських переслідувань”(1584-14) мають право на виплату компенсації за місцем  обліку   один  раз  на  два  роки   з  дня  звернення із  заявою  про  виділення путівки  або  виплати  грошової  компенсації  за  бажанням,  якщо ці особи  протягом  двох  років  неодержували  безоплатних  санаторно-курортних  путівок.

Головний спеціаліст  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Павлюк Т.В.