На Брусилівщині вшанували Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.02.2020 09:39

В Україні встановлено особливий пам’ятний день – "День Героїв Небесної Сотні", який відзначається щорічно 20-го лютого.

Біля пам’ятного знаку «Синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність, цілісність України» зібралися керівники району та селища, громадські організації, представники релігійних конфесій, небайдужі жителі району, патріоти України.

Присутні пом’янули загиблих на Майдані хвилиною мовчання, згадали про події, які відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років, поклали квіти до пам’ятного знаку.

Отець Мар’ян провів молебень за Україну, за мир, за Героїв Небесної Сотні.

Керівник апарату райдержадміністрації Любов Павлюк, голова районної ради Ніна Рафальська, Брусилівський селищний голова Володимир Габенець звернулись до учасників зібрання з промовами.

Серед Героїв Небесної Сотні, що віддали своє життя за майбутнє України є і мешканці нашого району – Нечипоренко Анатолій Ілліч, житель Брусилова та Сидорчук Юрій Володимирович, житель села Вільшка.

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…