Брусилівська районна державна адміністрація
Житомирська область, Брусилівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Реабілітація дітей з інвалідністю у 2020 році

Дата: 21.02.2020 09:57
Кількість переглядів: 107

В 2020 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

  Порядок використання коштів,передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю надає можливість забезпечити  заходами з реабілітації дітей з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями, тобто дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами які потребують допомоги.

 

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник  подає до УПСЗН Брусилівскої РДА:

  1. заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі їз зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:
  2. паспорта громадянина України  або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
  3. індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією  лікувально- профілактичного закладу;
  4. виписки із медичної карти  амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма 027/0)

        Перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ  оприлюднено на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики, Фонду, РДА для можливості ознайомлення законних представників дітей з переліком цих установ та обрання із зазначеного переліку закладу, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами.

 

 В. Фещенко, начальник відділу УПСЗН Брусилівської РДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування