20 лютого 2020 року в с. Високе відбувся «круглий стіл» з питань організації та проведення урочистостей по відзначенню міжнародного жіночого дня

Дата: 21.02.2020 11:47

20 лютого 2020 року в приміщенні сільського клубу с. Високе Ставищенської сільської ради  відбувся «круглий стіл» з питань організації та проведення урочистостей по відзначенню міжнародного жіночого Дня 8 Березня.

Засідання відбулося за участю  сільського голови Замогильного О.С. спеціаліста відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації Коваля В.М. директора Ставищенської ЗОШ I-IIIст. Волошенка О.В., директора  Йосипівської ЗОШ I ст. Кушнір О.Б. директора ДНЗ «Калинка» Кошолап Д.А. завідуючого сільським клубом с. Високе Головач Л.Ю. сільського бібліотекаря Салмаш О.Б. та інші.

Під час обговорення було прийнято рішення про проведення даного свята 6 березня о 14 годині в сільському клубі с. Високе. Також на засіданні було  розглянуто пропозиції від учасників «круглого столу» щодо формату проведення урочистостей. Наступне засідання з даного питання заплановано на 24 лютого 2020 року.