Нарада управління освіти і науки облдержадміністрації

Дата: 28.02.2020 11:45

26 лютого у приміщенні Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулась нарада управління освіти і науки облдержадміністрації за участю начальника управління Лариси Шевчук. Від Брусилівського району участь в нараді взяла начальник відділу освіти, культури, охорони здоровя, сімї, молоді та спорту Ольга Ариштович.

Основне питання порядку денного – це вирішення проблеми кадрового забезпечення закладів освіти вчителями фізики, математики, інформатики, іноземної мови та таких порівняно нових спеціальностей як вчителі-логопеди та вчителі-дефектологи.

Розроблена відповідна програма, при якій враховуватиметься сільський коефіцієнт при зарахуванні дитини до вищого педагогічного закладу.

Також важливим питанням, яке стоїть сьогодні перед освітянами це організація якісного харчування в закладах освіти.

Наразі, спільно із працівниками Брусилівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області практично в усіх навчальних закладах району проведено обстеження щодо приведення у відповідність харчоблоків до вимог НАССР.