27.02.20 відбулось засідання колегії райдержадміністрації.

Дата: 28.02.2020 17:08

На порядок денний винесено такі питання:

1. Про підсумки виконання основних завдань цивільного захисту району за 2019 рік.

Віктор Кондратюк доручив провести повну перевірку захисних споруд району та їх готовність до НС.

А також негайно провести закупівлю засобів захисту шкіри та органів дихання.

1. Про хід виконання районної Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Брусилівському районі на 2018 – 2021 роки.

Основним рішенням по даному питанню стало організувати пластунський рух Брусилівщини.

1. Про стан здійснення виконавчим комітетом Ставищенської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
  2. Про стан використання лісових ресурсів та корисних копалин на території Брусилівського району.

До голови райдержадміністрації надходить безліч звернень щодо масової вирубки лісів на території району. Тому дане питання було винесене на розгляд членів колегії райдержадміністрації.

Лісівників лісових господарств, які діють на території району було запрошено на засідання колегії.

На засіданні було вирішено створити робочу групу, яка вже починаючи з 02.03.2020 проводитиме перевірку лісового фонду на території району, враховуючи звернення громадян.

До складу робочої групи будуть входити керівники району, депутати районної ради.

Не байдужі громадяни, які мають бажання та можуть надати будь-яку інформацію стосовно місць незаконної вирубки лісів, можуть бутим присутні під час перевірки.

Рішення колегії можна буде переглянути на сайті райдержадміністрації.