На Житомирщині стартувала програма «Велике будівництво»

Дата: 02.03.2020 16:24

В Україні з 1 березня стартувала програма «Велике будівництво». Ініційована Президентом України програма передбачає здійснення масштабного будівництва та капітального ремонту шкіл, дитячих садочків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг.

До карти проєктів Житомирської області у програмі «Велике будівництво» увійшли 7 приймальних відділень197,5 км доріг11 шкіл7 садочків та 9 спортивних об’єктів24 амбулаторії.

«Усі об’єкти в рамках «Великого будівництва» контролюватиму особисто. Якщо підрядники зумисно будуть затримувати хід виконання запланованих робіт, будемо їх змінювати. Усі важливі інфраструктурні об’єкти Житомирщини мають бути побудовані чи відремонтовані у визначені терміни», – зазначає голова ОДА Віталій Бунечко.

За повідомленням департаменту регіонального розвитку ОДА, із загальної кількості об’єктів – 26 буде фінансуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку, 53 об’єкти – за кошти дорожнього фонду.

Головне завдання програми – сконцентрувати кошти на найнеобхідніших об’єктах інфраструктури, а не розпорошувати на усі розпочаті об’єкти, які будуються роками.

Довідково. За програмою «Велике будівництво» цього року в Україні передбачається оновити 4 тис. км доріг, щонайменше 100 шкіл, 100 дитячих садків і 100 стадіонів