28 лютого 2020 року відбувся «круглий стіл» з питань організації та проведення в Брусилівському районі заходів з нагоди 30- річчя утворення Брусилівського району.

Дата: 02.03.2020 17:06

В засіданні прийняли участь голова районної ради Рафальська Н.А. керівник апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В. заступник Брусилівського  селищного голови Шкуратівський В.В. голова Ставищенської сільської ради Замогильний О.С. головний спеціаліст відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації Коваль В.М. Голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Андреєва Г.М.

Під час обговорення було запропоновано провести в районі ряд інформаційних та культурно- масових заходів приурочених даній події. Прийнято спільне рішення щодо дати та формату проведення вищевказаних заходів.