27 лютого 2020 року відбувся конкурс читців, присвячений 149-й річниці від дня народження Лесі Українки та 206-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Дата: 02.03.2020 17:10

27 лютого 2020 року в Брусилівському селищному Будинку культури відбувся конкурс читців, присвячений 149-й річниці від дня народження Лесі Українки та 206-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Організаторами конкурсу був відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації, відділ освіти і спорту Брусилівської селищної ради, відділ освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації.

Метою конкурсу є розвиток української культури за напрямами: література, театральне мистецтво, художнє читання, популяризація української мови, творчості Лесі Українки і Тараса Шевченка, класичної та сучасної української поезії, виявлення мистецьких талантів серед школярів Брусилівщини; підтримка та професійне удосконалення талановитої молоді в жанрі художнього читання.

В конкурсі прийняли участь читці- школярі різних вікових категорій майже з усіх навчальних закладів району, Брусилівського селищного будинку культури, центру юнацької творчості «Мрія».

Приємно відмітити, що даний конкур впевнено набирає популярності. Якщо в минулому році загальна кількість учасників становила 54 читця, то в цьому році 73 читці.

Виступи учасників Конкурсу прослуховували та оцінювало компетентне журі, до складу якого входили провідні фахівці та представники організаторів Конкурсу  а саме:

Філоненко Л.М   -  начальник відділу культури, туризму та діяльності

засобів масової інформації Брусилівської селищної

ради, голова журі,

Федишина К.В -     директор Брусилівського селищного Будинку

культури, секретар журі,

Кіщенко Ю.Г. -      завідувач методичного кабінету відділу освіти і

спорту Брусилівської селищної ради.

Коваль В.М.  -         головний спеціаліст відділу освіти, культури,

охорони  здоров’я, сім’ї молоді та спорту

Брусилівської РДА

Після закінчення конкурсу  членами журі було визначено переможців за I, II, III місця в трьох вікових категоріях.

Висловлюємо щирі слова вдячності всім учасникам конкурсу та їх наставникам. Бажаємо всім творчого натхнення та успіхів.