«Щастя в 4 руки»

Дата: 03.03.2020 14:36

Фонд ООН в галузі народонаселення в Україні підготував в рамках спільного проєкту «Щастя в 4 руки» серію просвітницьких відео для статусів, що зокрема торкається таких тем:

1. Планування сімї та партнерські пологи (Артур Логай та Олена Мухіна);
  2. Декретна відпустка для татусів (Дмитро Стужук та Артем Чапай);
  3. Психосоціальні аспекти татусів (Богдан Бутко та Ірина Лісна);
  4. Перша допомога дитині (Сергій Цибульський та Юрій Кривоніс);
  5. Вибір професії/хобі дитини (Андрій Шабанов та Катерина Гольцберг);
  6. Статеве виховання (Тарас Тополя та Юлія Ярмоленко).

Мета проекту «Щастя в 4 руки» – донести до людей, які вступають у подружжя, прості рецепти сімейного щастя. Проект наголошує: сім‘я – це коли будь-які проблеми чи завдання сприймаються як спільні та вирішуються спільними зусиллями чоловіка та дружини. Незважаючи на те, які уявлення про сімейний уклад мали молоді до шлюбу, існують універсальні правила побудови необхідних умов для сімейного щастя. Перш за все це – впевненість кожного з членів родини, що він не залишиться сам-на-сам з проблемами, що рідна людина розділить з ним все.

Проект відкритий до співпраці та запрошує медіа та організації долучитися до справи зменшення сумної статистики розлучень та створення уявлень про щасливий шлюб серед українців.

Посилання на канал youtube, на якому розміщенні 26 відеороликів:  https://www.youtube.com/playlist?list=PLV4zy1apmIUZAZopjdYWKFMBEK-xCyAK6.

Інформує управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації