Міжнародний жіночий день – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають представниці прекрасної статі у всьому світі, що б там хто не говорив.

Дата: 06.03.2020 10:01

Це свято не залишило без уваги і жінок Брусилівщини. Напередодні свята, відбувсь концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Найтепліші, найщиріші слова вітання адресували жінкам заступник голови райдержадміністрації Сергій Бакуменко та заступник Брусилівського селищного голови Віктор Шкуратівський. Вони побажали жінкам кохання, невичерпної творчої енергії, добробуту та злагоди, і найголовніше миру усій нашій Україні.

Святкову атмосферу в залі підтримували щирі, яскраві, феєричні виступи аматорів народного мистецтва району.

Аудиторія щиро дякувала учасникам за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.