Зустріч з підприємцями району

Дата: 06.03.2020 10:17

Голова райдержадміністрації Віктор Кондратюк взяв участь у зустрічі з підприємцями району, де презентували Державну кредитну програму, запроваджену за ініціативи Президента України та Прем'єр-Міністра України Програму фінансової державної підтримки “Доступні кредити 5-7-9%”.

Директор Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Олександр Дрозд презентував присутнім програми підтримки підприємців, які успішно практикує державна служба зайнятості.

На зустрічі обговорювались умови участі у програмі та розглядались найпоширеніші питання. Ця Державна кредитна програма запроваджена з метою спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування.

Завдання програми - посилення конкурентоспроможності українського бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів.