Співпраця з військкоматом

Дата: 06.03.2020 11:43

У Брусилівській районній філії Житомирського ОЦЗ представники Коростишівського ОМВК, Брусилівської райдержадміністрації та селищної ради орієнтували нещодавно безробітних на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

Для 15 безробітних віком від 18 до 60 років, які шукають роботу, презентовано переваги служби за контрактом з використанням відеоматеріалів.

У своєму виступі заступник військового комісара Петро Кожухов детально зупинився на практичних питаннях укладання контракту на службу у Збройних Силах України та знову ж, які переваги отримує військовослужбовець в плані професійного зростання, соціального захисту, матеріального забезпечення, медичного обслуговування тощо.

Старший солдат, радіо - телефоніст військової частини А3091 Леся Тодорович з перших вуст розповіла про свою історію укладення контракту на військову службу, як проходить її військове становлення та агітувала укладати контракт саме з її військовою частиною.

Під кінець заходу представники військкомату дали відповіді на запитання присутніх та поспілкувалися із декількома учасниками заходу індивідуально.

Л. Левківська Л. М., провідний фахівець з профорієнтації