Дорогі жінки!

Дата: 06.03.2020 13:00

Сердечно вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Здавна світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом берегині людського роду, домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Впродовж свого життя жінка з гідністю та терпінням виконує нелегке покликання, поєднуючи роль турботливої мами, люблячої дружини та бабусі.

У наш час прекрасна половина людства бере активну участь у державному та політичному житті країни.

Сумлінною повсякденною працею жінки виконують важливі завдання, працюють над утвердженням авторитету органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств та організацій.

Висловлюю щиру подяку усім жінкам Брусилівщини, які докладають максимальних зусиль для забезпечення життєдіяльності району у різних галузях.

Бажаю вам, дорогі жінки, любові від ваших чоловіків та дітей, родинного затишку, достатку та взаєморозуміння у ваших родинах!

Нехай у кожному жіночому серці ніколи не згасає вогник кохання, надії, позитивного настрою та душевної гармонії.

Нехай весна живе у вашому серці щодня.

Низький уклін вам, дорогі Жінки!

З повагою Віктор КОНДРАТЮК,

голова райдержадміністрації