6 березня відбулось засідання круглого столу

Дата: 10.03.2020 11:37

6 березня відбулось засідання круглого столу, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Кондратюк, директор національного розвитку Альянсу «Україна без сиріт» Валерій Алимов, директор регіонального розвитку Альянсу «Україна без сиріт» Дмитро Малашко, пастор церкви «Світло Євангелії» Сергій Тарасюк та представники служби у справах дітей райдержадміністрації з питань вирішення соціальних проблем у Брусилівському районі, шляхом залучення міжнародних громадських організацій.

На засіданні проаналізовано стан реалізації прав дітей в районі, визначено проблеми та шляхи їх вирішення. Крім цього, намічено основні кроки на найближчий час для вирішення питань захисту прав дітей.

Гості та запрошені відвідали приміщення, де буде функціонувати денний центр для сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, благодійна столова для дітей та школа життя, яка передбачає зайнятість дітей у різного роду гуртках.