12 березня відбулось засідання тимчасової районної протиепідемічної комісії при райдержадміністрації щодо запобігання занесенню і поширенню випадків СОVID-19.

Дата: 13.03.2020 16:39

Заслухали інформацію відповідних служб району, обговорили їх готовність до дій при виявленні СОVID-19 на території району.

Також з 12 березня зупинено освітній процес в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти усіх типів та форм власності на території району, заборонено проведення масових заходів, обмежено роботу закладів харчування.

Віктор Кондратюк дав завдання проводити дезінфекцію закладів торгівлі.

Також прийняли рішення стосовно працюючих батьків. Батьків, діти, яких залишились на карантині, та за якими немає кому доглядати, роботодавці повинні відпускати без лікарняного та зі збереженням заробітної плати і робочого місця.