Відпуск рецептів

Дата: 13.03.2020 16:45

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації повідомляє, що Аптечний пункт № 5 продовжує безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Аптечний пункт № 5 ( ТОВ «Нова Надія» )  розташований за адресою: смт. Брусилів вул.Лермонтова, 41 (на території КНП "Брусилівська лікарня" ).

Пільги на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів  надаються постраждалим громадянам відповідно до статей  20, 21, 22, 24, 30 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України рецепти з простроченим терміном дії (протягом одного місяця з дня виписки)  та виправленнями отоваренню не підлягають.