Віктор Кондратюк провів зустріч з представниками закладів харчування, закладів торгівлі, ринку, керівниками релігійних організацій щодо запобігання занесенню і поширенню випадків СОVID-19.

Дата: 13.03.2020 16:50

Для закладів з масовим перебуванням людей закликав проводити часте вологе прибирання, дезінфекцію поверхонь, користування масками, дезінфектантами, встановити засоби дезінфекції для відвідувачів.

Голова адміністрації рекомендував тимчасово зупинити роботу ринку для уникнення скупчення великої кількості людей.

Для осіб, які приїхали з закордону -  самоізолюватись.

Також, батькам, діти яких перебувають на карантині, ретельніше дивитись за їх перебуванням та обмежити їх контактування з іншими дітьми.

Користуйтесь простими правилами гігієни та не панікуйте:

-Часто мийте руки з милом під проточною водою не менше 20 секунд.

-Якщо мило і вода недоступні — використовуйте дезінфікуючий засіб для рук, який містить не менше 60% спирту. Це особливо важливо після користування громадським транспортом.

-Намагайтеся не торкатися очей, носа і рота немитими руками.

-Уникайте тісного контакту з хворими людьми будь-якими можливими способами. Дотримуйтеся дистанції в громадських місцях.

-Чхайте чи кашляйте прикривши обличчя одноразовою серветкою чи рукавом.

-Чистіть і дезінфікуйте часто використовувані предмети і поверхні вдома і на роботі – особливо телефон, ключі, окуляри.

-Якщо ви погано себе почуваєте, залишайтеся вдома та зверніться до лікаря.