17 березня відбулось засідання комісії ТЕБ та НС щодо запобігання занесенню і поширенню випадків СОVID-19.

Дата: 17.03.2020 15:40

Члени комісії обговорили Постанову КМУ від 16 березня 2020 р. № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211», а по результатах обговорення підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації від 17.03.2020 № 56 «Про введення карантинних заходів щодо запобугання занесенню і поширенню випадків COVID -19 на території району».

Також створені мобільні групи, які будуть проводити перевірку закладів громадського харчування, торгівельного і побутового обслуговування населення, роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень щодо виконання вищезгаданих постанови та розпорядження.

Вкотре закликаємо вас подбати про свою безпеку, уникати місць масового скупчення людей, а також користуватись засобами індивідуального захисту.