Якщо маєте питання про коронавірус – телефонуйте на «гарячу лінію» обласного лабораторного центру

Дата: 17.03.2020 17:08

Житомирський обласний лабораторний центр консультуватиме жителів Житомирщини щодо питань профілактики захворюваності на коронавірусну інфекцію.

«У зв`язку з введенням карантину на території України, відповідно до Постанови Кабміну № 211  від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19″  наказом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»  запроваджена «гаряча лінія» установи», – йдеться у повідомленні лабораторного центру.

Якщо є питання щодо методів забезпечення себе та близьких від захворювання, яке може викликати коронавірусна інфекція, телефонуйте на «гарячу лінію» за номером телефону: (068) 982 47 81.

Зателефонувавши за цим номером можна отримати інформацію щодо питань профілактики захворюваності на коронавірус, в межах компетенції установи.

У лабораторному центрі зазначають, що консультації будуть надавати висококваліфіковані лікарі-епідеміологи щоденно з 8.30 до 17.00, крім вихідних.