ПРОТОКОЛ № 5 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 17.03.2020 18:05

смт. Брусилів                                                                                  17 березня 2020 року

Присутні: Кондратюк В.А. – голова адміністрації, голова комісії, Дзядевич О.Л. – начальник Брусилывського РС УДСНСУ у Житомирській області, заступник голови комісії, Медведчук В.В.- секретар комісії;

запрошені члени комісії:   Хабаза С.В., Михаленко О.В., Шуляренко В.П., Горкуша Л.В., Тарасюк В.В., Мамчур  П.В., Цівончук С.В., Омельчук І.В., Воробей М. В., Тюрменко В.Ю., Повар В.К., Крушинська С.Ю., Прохоренко С.К., Тюрменко О. М., Гребенюк М.В., Огороднік А.М., Ариштович О.Д.

запрошені:  Ариштович О.Д., Замогильний О.С., Мельник В.В., Хоменко О.В.,  Чмуневич М.І., Шкуратівський В.В.

Провів засідання: Кондратюк В.А.- голова адміністрації, голова комісії.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про створення районної мобільної групи по контролю за виконанням карантинних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків COVID-19 на території району.

Доповідачі:

Хабаза                                   головний лікар КНП «Брусилівська лікарня»

Сергій Володимирович

Шкуратівський                                заступник Брусилівського сільського голови

Віктор Вікторович

Замогильний                        Ставищенський сільський голова

Олександр Степанович

Кондратюк                           голова адміністрації

Віктор Андрійович

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення (одноголосно):

З метою попередження епідемії COVID-19 на період карантину, що встановлений в Україні з 12 березня по 3 квітня 2020 року комісія вирішила:

1. Створити районну мобільну групу по контролю за виконанням карантинних заходів на території району (склад мобільної групи додається).

2. Відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації (Медведчук В.В.), рекомендувати Брусилівському районному відділенню Коростишівського міжрайонного відділу ДУ «ЖОЛЦ МОЗУ»   (Шуляренко В.П.), КНП «Брусилівська лікарня» (Хабаза С.В.),  Брусилівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області (Тарасюк В.В.), Брусилівському відділенню поліції Коростишівського ВП Головного управління Національної поліції в Житомирській області (Цівончук С.В.), виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад:

1) Виділити представників у склад мобільної групи по контролю за виконанням карантинних заходів на території району.

2) Продовжити постійний моніторинг епідеміологічної ситуації з урахуванням ризику занесення короновірусної інфекції  COVID-19  із сусідніх територій областей і районів на територію Брусилівського району.

3) Продовжити інформаційно-розяснювальну роботу з населенням щодо правил запобігання зараженню інфекцією.

3. Мобільній групі по контролю за виконанням карантинних заходів на території району:

1) з 11.00 17.03.2020 року розпочати перевірку установ, підприємств, організацій усіх форм власності на предмет виконання карантинних заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 та розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.03.2020 № 56 «Про введення карантинних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню COVID-19  на території району».

2) о 15.00 17.03.2020 року доповісти комісії про проведену роботу.

3. Про хід виконання рішення інформувати комісію через відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації щоденно до 10.00 протягом 5 днів з подальшим інформуванням комісії для можливого коригування дій.

Голова адміністрації,

голова комісії                        Підпис існує                              Віктор КОНДРАТЮК

Секретар комісії                                                                        Василь МЕДВЕДЧУК

Протокол позачергового  засідання районної