Додаткова  відпустка  громадянам,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи .

Дата: 19.03.2020 17:42

Управління праці та соціального захисту населення інформує щодо          порядку відшкодування щорічної відпустки, передбаченої статтями 20,21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Розпорядженням  Уряду від 26.02.2020  № 175-р «Про передачу у 2020 році частини бюджетних призначень Міністерству соціальної політики» вирішено передати частину бюджетних призначень, передбачених у 2020 році Міністерству економічного розвитку і торгівлі України діяльність у загальному фонді державного бюджету за програмою 120180 «Доплати працівникам  за  роботу у зоні відчуження та громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у сумі 620 443,8 тис.грн. Міністерству  соцiальної політики України на бюджетну програму 2501200 "Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" для забезпечення  здійснення доплати працівникам за роботу у зоні відчуження та громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Враховуючи викладене,  керівники установ, підприємств, організацій будуть додатково  проінформовані про прийняття відповідних законодавчих актів для проведення додаткових відпусток громадянам,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи .