Карантин: як отримати безоплатну правову допомогу онлайн

Дата: 19.03.2020 18:51

У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 для попередження розповсюдження інфекції система безоплатної правової допомоги на період дії карантину у межах України запроваджує додаткові обмежувальні заходи в своїй роботі:

– забороняється проводити масштабні правопросвітницькі заходи з очікуваною кількістю понад 200 учасників;

– обмежується проведення правопросвітницьких заходів з очікуваною кількістю до 200 учасників з урахуванням епідемічної обстановки та умов у конкретному регіоні;

– за потреби та можливості обмежується робота дистанційних і мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги – їхню роботу організовуватимуть з використанням телефонного зв’язку, відеозв’язку, онлайн-консультування.

Але навіть тимчасові обмежувальні заходи не можуть стати на заваді отримання правової допомоги. Правову допомогу можна отримати дистанційно:

– зателефонувавши на гарячу лінію 0800-213-103;

– поставивши запитання в месенджер фейсбук-сторінки Координаційний центр з надання правової допомоги;

– написавши на електронну пошту найближчого місцевого центру;

– скористатися правничою вікіпедією https://wiki.legalaid.gov.ua