Увага! Синоптики попереджають про відчутне зниження температури повітря в Україні

Дата: 23.03.2020 09:17

За даними УкрГідрометцентру, у зв’язку з вторгненням арктичного повітря очікується відчутне зниження температури: вночі до 1-7° морозу, вдень до 3° тепла – 3° морозу, на півдні та сході вночі близько 0°, вдень до 2-7° тепла.

23 березня похолодання супроводжуватиметься поривами вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий), та опадами:

.

– у західних, північних, центральних та Харківській областях у вигляді дощу та мокрого снігу. Очікується місцями утворення снігового покриву висотою 1-3 см, на дорогах ожеледиця;

.

– у південних, Луганській та Донецькій областях опади переважно у вигляді дощу.

.

В Карпатах 23 березня невеликий сніг, хуртовини, пориви вітру 15-20 м/с, на високогір’ї 25 м/с, на дорогах снігові замети, ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий). Очікується утворення снігового покриву висотою 5-10 см, що призведе до порушення руху транспорту на автошляхах в гірській місцевості.

24-25 березня утримається холодна, без опадів, погода.

.

У Житомирі та по області очікується:

.

23 березня: 2-7° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла. Без істотних опадів. Вітер північно-східний 7-12 м/с.

.

24-25 березня: без опадів. Температура вночі 3-8° морозу, вдень 24 березня 0-5° тепла, 25 березня 4-9° тепла.