Відділ «Брусилівське бюро правової допомоги» Житомирського місцевого центру з надання БВПД

Дата: 23.03.2020 16:03

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину відділ «Брусилівське бюро правової допомоги» Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно.

Щоб отримати правову консультацію:

• напишіть на нашу електронну пошту: brusylivske@legalaid.zt.ua
  • зателефонуйте на номер: 04162-30095 або 0686061150.

Небхідні документи можна залишити в скриньці для кореспонденції, що знаходиться за адресою: смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 3.
Правову консультацію можна також отримати:

Пам’ятайте, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави.