ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

Дата: 25.03.2020 15:03

Повідомляємо що на території району перебуває 10 осіб, які прибули із-за кордону та на даний час перебувають на самоізоляції у приватних житлових будинках. В основному люди прибули 16.03.2020 року.

Наголошуємо, що період самоізоляції становить 14 діб з дня прибуття і стосується усіх хто перебуває (проживає) разом з даними особами. Чинним законодавством передбачено адміністративну відповідальність  за порушення карантинних норм, а якщо виникне загроза життю людей які були у контакті з даними особами - то передбачено кримінальну відповідальність.

Звертаємось до свідомості людей, які перебувають на самоізоляції дотриматись передбаченого терміну та до громадян, які виявили порушення карантинних норм повідомляти про дані порушення по телефону 102.

Гаряча лінія райдержадміністрації по питанням карантину на території району 0988195090 Медведчук Василь Васильович.

Просимо віднестись з розумінням до тимчасових незручностей. Бережіть своє життя та життя тих хто поряд.

З повагою:

керівництво Брусилівської районної державної адміністрації.